Никол Филипова донесе първи медал за България от Световно по скокове на батут

Никол Филипова спечели първия медал за България на Световното първенство по скокове на батут за младежи и девойки в Памплона, Испания.

 

Състезателката на клуб Младост Димитровград, с личен треньор Димитър Димов, завоюва сребро, след като получи 50,090 точки за изпълнението на своята комбинация.

 

Българката отстъпи единствено пред представителката на Беларус, състезаваща се като независим атлет – Емилия Извекава, която беше оценена с 50,800 точки.

 

Другата българска участничка в групата момичета до 12 години Елена Михайлова остана съвсем близо до почетната стълбичка и зае четвърта позиция с 48,810 точки

 

 

 

Снимка:БТА 

 

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Монтират ново осветление и пътни неравности по натоварените улици в Благоевград

Община Благоевград започна изпълнението на мерките, одобрени на извънредното заседание на Комисията по безопасност на …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com