42-годишен мъж е пострадал по време на работа в ТЕЦ „Бобов дол“ вчера, след като е паднал от покрив от височина около 2 метра.
Той е транспортиран в столична болница за лечение, като е с три счупени ребра.
Дежурна полицейска група е извършила оглед на място.
По случая е образувано досъдебно производство в РУ–Бобов дол и е уведомена прокуратурата.