Горски хванаха бракониери в Петрич по време на незаконна сеч

Служители на ДГС Петрич заловиха бракониери по време на незаконен добив на дървесина, съобщиха от ЮЗДП.

Случаят е от днес в района на село Рупите, в забранена за сеч местност около храм „Света Петка Българска“.

След получен сигнал, горските служители реагират мигновено и отиват на посоченото място. Откриват нарушителите в момент на натоварване на дървесината. Натоварените дърва са тополови, те са задържани и оставени за стхранение в разсадника на стопанството.

Съдействие са оказали и служители на Община Петрич, допълват от ЮЗДП.

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Пожар в Благоевград: Жена загина, друга е в болница

Жена на 66 години е починала, след като е била спасена от горящ апартамент в …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com