На 06.08.2025г. около 07:30 часа на АМ „Струма“ между гр. Сандански и ГКПП- Кулата, лек автомобил „Ситроен“ с 37-годишна водачка от с. Добри Лаки, общ. Струмяни е излязъл в дясно от пътното платно, ударил се е в еластична ограда и се е спрял в аварийната лента. Водачката на автомобила е пострадала с комоцио. Направената й проба с техническо средство за употреба на алкохол е отчела наличие на 1,74 промила. По случая е образувано досъдебно производство.
Пияна водачка катастрофира на АМ „Струма“
Етикетикатастрофа новини Югозапад
Прочетете и
Мълния уби млад мъж в Кресна
Млад мъж загина на място, след като бе поразен от мълния в района на община …