С ритуал по полагане на цветя в Благоевград бяха отбелязани 188 години от рождението на Апостола на свободата. Пред бюст-паметника на Васил Левски, намиращ се на едноименния площад в областния център, се поклониха кметът Методи Байкушев, председателят на Общински съвет Антоанета Богданова, представители на институции, на политически партии, военни, общественици …
Прочети цялата новина »
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света