Министерството на здравеопазването започва нова информационна кампания, която има за цел да насърчи ваксинацията срещу COVID-19 в страната, съобщават от ведомството. Кампанията включва изпращането на кратко текстово съобщение (SMS) до частните абонати на трите телекомуникационни оператори в страната – А1, Виваком и Теленор, които оказват техническо съдействие на информационната кампания. …
Прочети цялата новина »
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света