През изминалата седмица, отборът на СК „САНЕЛ“ взе участие в държавния турнир по спортна стрелба с пневматична пушка, провел се в град Търговище. Възпитаниците на треньора Васил Попов се състезаваха в три различни дисциплини, като успяха да спечелят вицешампионската титла в отборната напдпревара при девойките, изпреварвайки големи отбори, като “Тракия”, …
Прочети цялата новина »
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света