С подкрепата на федерация Български пациентски форум в рамките на два дни в Петрич ще бъде извършван безплатен скрининг за хепатит С. Скринингът е по Национална програма за превенция на вирусни хепатити, насочена към здравноосигурени лица на възраст над 45 години. Носител на хепатит С може да бъде всеки без дори …
Прочети цялата новина »
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света