Трима души загинаха при катастрофа в Разград, след като 19-годишен шофьор заби автомобила си в заведение. Сигналът за произшествието е получен късно снощи около 01:36 часа на телефон 112, съобщават от полицията. Младежът е управлявал автомобила по ул. „Грънчарска“ в Разград, загубил е контрол и се е блъснал в …
Прочети цялата новина »
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света