Кандидатът за кмет на Благоевград Стефан Делиов упражни правото си на вот в 6 СОУ „Иван Вазов“.
„Днес аз гласувах за бъдещето на Благоевград! Гласувах за една стабилна и достойна за живот община, която се вслушва в проблемите на гражданите, приема техните идеи и работи ЗАЕДНО с тях!“, заяви той.
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света