Тъжно и трагично е, че правителството се разпада поради взаимни обвинения в корупция и некомпетентност. След 6 месеца вече достигнаха до ниво нулева толерантност помежду си. Свидетели сме на грубо погазване на всички норми между политици, това не е полезно за обществото.Това заяви председателят на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова.
„Това не ни радва, тревожи ни, защото сме загрижени за държавата. След серия от кризи вероятно ще настъпи и политическа“, каза Атанасова.
Тома Биков каза, че на мястото на Кирил Петков би поискал вот на доверие, а от ГЕРБ-СДС очевидно нямат доверие към правителството. Това правителство очевидно не може да продължи да работи, каза Биков.
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света