Бойко Борисов след разпита: И трите сигнала са, че някой нещо чул докато правил крос.

Бойко Борисов направи кратко изявление след като бе разпитан в ГД “Национална полиция”. Той заяви, че е бил повикан заради три сигнала от преди 10 години, в които се твърди, че “някой е чул нещо, докато е правил крос”.

“Изключително професионално отношение на колегите. И по трите сигнала, всичките са, че някой нещо чул, че някой правил крос и нещо чул.”, заяви председателят на ГЕРБ и бивш Премиер на Република България.

По време на разпита пред сградата на ГДНП се събраха стотици граждани, които да изразят подкрепата си към Борисов.

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Светотатство! Мъж се опита да открадне пари от църквата в Благоевград!

Случката се е разиграла през вчерашния ден в храма “Въведение Богородично” в Благоевград, научи репортер …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com