Общинският съветник Мехмед Вакльов: Честит празник на Светите братя Кирил и Методий

Днес празнуваме Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност.

От името на групата на ДПС в Общинския съвет искам да Ви честитя един от най-обичаните български празници. Ден, в който отбелязваме делото на Светите братя и всички онези, които са носили и продължават да носят просветление на народа ни.

Нека не забравяме, че “и ний сме дали нещо на света и на вси славяни книга да четат.” и да помним. Бъдете горди и сплотени!

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Благоевград е домакин на Републикански шампионат по пътна безопасност и колоездене за деца

II кръг от Републикански шампионат по пътна безопасност и приложно колоездене за деца на възраст …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com