Горещи новини

Нова цена на водата в Дупница

Новата цена на водата в община Дупница от 3,71 лв. за куб. метър влиза в сила от 1 юли, съобщи управителят на “Кюстендилска вода” Марио Нешев.

В момента се извършват проверки и отчети на водомерите. От кюстендилското дружество предупреждават абонатите, които не са посетени от инкасатор, да се свържат с тях за отчет. Целта е да се избегнат грешки при прехвърлянето на партидите от ВиК – Дупница към “Кюстендилска вода”. Абонатите могат да подават самоотчети на дежурните телефони или на имейлите на двете дружества. При установяване на надписани и надплатени сметки за вода, се подават заявления за възстановяване на сумите.

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Катастрофа затвори АМ “Струма” при Струмяни

Временно е ограничено движението при км 135 на АМ „Струма“ в посока София по активната и …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com