Фалшива страница във фейсбук „Обществен транспорт в Благоевград“ подвежда жителите на Благоевград. В пост на страницата се твърди, че Община Благоевград призовава да си закупите само за 5 лв. лимитирана смарт карта с 6-месечен абонамент. Публикуван е линк, който води към интернет страница с дизайн, имитиращ официалната интернет страница на Община Благоевград, в който се иска да отговорите на три въпроса и да отворите „печеливша“ кутия.
Това е ИЗМАМА!
Призоваваме Ви да не се поддавате на опити за манипулация!
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света