Горещи новини

5-годишно дете е починало в зъболекарски кабинет в Пловдив

5-годишно дете е починало при манипулация в зъболекарски кабинет в Пловдив.

Образувано е следствено дело в прокуратурата за изясняване на обстоятелствата във връзка със смъртта на детето, потвърдиха разследващи за bTV.

Детето е от пловдивското село Белащица.

 

Предстои здравните власти да извършат проверка.

 

През 2016 г. 14-годишно момче почина заради усложнения, след като му бе поставена пълна упойка при операция в зъболекарски кабинет. На детето е трябвало да бъде отстранена киста в челюстта.

Операцията извършва д-р Валентин Павлов, а пълната упойка е поставена от друг лекар в екипа. Детето се влошава и по-късно умира.

Повдигнати бяха обвинения на трима души – д-р Павлов, неговата съпруга, както и анестезиоложката.

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Жена загина на пътя Коняво – Горна Гращица

33-годишна жена загина при катастрофа на пътя между кюстендилските села Коняво и Горна Гращица. Автомобилът, …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com