Работник е в тежко състояние след падане от сграда в Симитли

Работник е в тежко състояние след падане от от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято сграда се извършва ремонт.

Пострадалият е транспортиран по спешност в Болница ПУЛС, където му е направен рентген. По първоначална информация той е с множество счупвания и в тежко състояние, като се очаква да бъде настанен в реанимация.

 

Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно управление – Благоевград.

Екип на дирекция „Инспекция по труда“ в Благоевград е на място.

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Станислав Кимчев напуска Община Благоевград

Станислав Кимчев напуска поста заместник-кмет на Община Благоевград, който заемаше до днес в екипа на …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com