Работник е в тежко състояние след падане от от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято сграда се извършва ремонт.
Пострадалият е транспортиран по спешност в Болница ПУЛС, където му е направен рентген. По първоначална информация той е с множество счупвания и в тежко състояние, като се очаква да бъде настанен в реанимация.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно управление – Благоевград.
Екип на дирекция „Инспекция по труда“ в Благоевград е на място.
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света