Късно снощи на телефон 112 е подаден сигнал за простреляно непълнолетно момче в благоевградското село Изгрев.
Изпратените на място екипи на полиция и спешна помощ само констатират смъртта на 15-годишния.
По първоначална информация няма данни за насилие и се касае за самоубийство.
Момчето е имало достъп до оръжейната каса, където се е съхранявала ловната пушка на баща му.
По случая е образувано досъдебно производство. Разследването продължава.
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света