Поредна трагедия: 15-годишен е открит мъртъв в благоевградското село Изгрев

Късно снощи на телефон 112 е подаден сигнал за простреляно непълнолетно момче в благоевградското село Изгрев.

Изпратените на място екипи на полиция и спешна помощ само констатират смъртта на 15-годишния.

По първоначална информация няма данни за насилие и се касае за самоубийство.

Момчето е имало достъп до оръжейната каса, където се е съхранявала ловната пушка на баща му.

По случая е образувано досъдебно производство. Разследването продължава.

 

 

За още актуални новини - харесайте страницата ни във Фейсбук ТУК.

Прочетете и

Станислав Кимчев напуска Община Благоевград

Станислав Кимчев напуска поста заместник-кмет на Община Благоевград, който заемаше до днес в екипа на …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Текстовете и изображенията в сайта Струма Прес са под закрила на Закона за авторското право и са собственост на Струма Прес ЕООД освен ако не е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само с посочване на източника strumapress.com