Тази вечер на главната пешеходна улица в Благоевград, в района пред Тото пунктa срещу ОББ, падна голям клон от дърво. За щастие при инцидента няма пострадали.
На място незабавно бяха изпратени екипи на Община Благоевград и служители на Пожарната, които предприеха действия по разчистване и обезопасяване на района.
Ще бъде извършена експертиза на състоянието на дървото и при установяване на риск, то ще бъде премахнато спешно, за да се предотвратят инциденти.
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света