Медицински хеликоптер кацна на стадиона в Благоевград, за да транспортира в софийско лечебно заведение 49-годишния мъж, който по-рано днес падна от покрив в Симитли.
Работникът е в критично състояние след падане от близо 6 метра височина.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно управление – Благоевград. Проверката на екипа, пристигнал на място в Симитли, е установила, че мъжът е работил на редовен трудов договор, но не е спазил условията за безопасен труд.
Струма Прес – новините от Югозапада | Онлайн вестник Струма – Новини от Благоевград, Сандаски, Петрич, Банско, Разлог, югозападна България, страната и света